Pátek 6/1/2006

Monitoring a Anti-antifa

www.antifa.czTřikrát sláva, vyvěste schweiz-weisser-rot Fahnen, Národní odpor zaznamenal obrovský úspěch. Po čtyřech dnech funkčnosti nových stránek www.antifa.cz byly absolutně paralyzovány, jelikož byl s konečnou platností odhalen jejich webmaster. Je jím student židovského radotínského Gymnázia Žida Oty Pavla, sám Žid, nový kádr a hvězda v antifašistickém hnutí s nečeským jménem - Martin Fritsch. Rostoucí konkurent Ondry Slačálka udělal bohužel jednu osudovou chybu, kterou si podepsal ortel smrti. Mimo stránek Antifašistické akce vytvořil stránky svého gymnázia, kde nekonspirativně uvádí svou adresu, telefon a má zde dokonce své fotky. Naštěstí se zkušeným pozorovatelům z Národního odporu nepodařilo odhalit také jeho bratra, známého ochotníka Jiřího Fritsche, který nyní studuje Informatiku na Slezské univerzitě v Opavě a na stránkách AFA pracuje také. Ona je vůbec Fritschovic familie na internetu poměrně rozšířena. Lze zde najít bratrance bratrů Fritschových, jejich sestřenice, strýčky, tetičky z prvního i druhého kolena. Ti měli, ale to štěstí a na monitoring Anti-antifa se nedostali.

Článek Petra Kalinovského, bakaláře, krásného árijského muže a aspiranta na trestní oznámení, který odhalil spojení anarchistů s bolševiky, jen dokládá, jakým amatérským způsobem vytváří Národní odpor své seznamy nepřátel „určených na odstřel“. Vezme pseudonym autora antifašistického článku, zadá ho do internetového vyhledávače, klikne na první zobrazený odkaz a s určitostí rozpozná nebezpečného Židobolševika.

Seznamy pak využívají nacističtí násilníci z Anti-antifa. Nutno dodat, že jejich monitoringy jsou opravdu propracované. Kdybychom si to nepřiznali, křivdili bychom jim. Přesvědčte se sami na stránkách Anti-antifa, kde můžete jeden z takových seznamů najít. Najdete zde, jak fotky z hudebního festivalu AFA – Anti-festu, tak například nejvýznamnějšího spolupracovníka AFA J.X. Doležala, který antifašisty zásobuje fotkami nácků a dokonce i marihuanou (!). Ti mu za to posílají náměty na články. Monitoring Anti-antifa neopoměl také spoustu našich soudruhů, kteří den co den drží antifašistickou stráž v ulicích našich měst.

Teď mě napadlo – měl bych se začít také setsakramentsky bát. Co kdyby nějakého autonomního nacionalistu napadlo zadat si mé jméno do internetového vyhledávače? Už jsem žel ztracen, na internetu mám fotky a všechny své údaje! Stejně si mě najdou přes stránky Českého kuličkového svazu. Posílám tedy Monitoringu Anti-antifa rovnou mou pravou identitu, kterou by beztak našel na stránce www.kulicky.com. Zveřejněte prosím mé jméno, adresu a fotku, jsem jeden z nejnebezpečnějších antifašistů!

Zde tedy, moje starší, ale stále ucházející fotka. Není sice z koncertu, nemám tam zaťatou pěst ani tričko své oblíbené punkové kapely, ale myslím, že se vám bude hodit. Moje jméno je Petr Šejb. Jsem členem Českého kuličkového svazu (tel: 723 161 161, email: vyjste@takovytupci.net).

Docela by mě zajímalo, co jsme těm hodným klukům z Odporu udělali, že o nás pořád píšou, neustále se o nás zajímají. Jsme ještě děti, monitoring máme stejně diletantský jako oni, jsme tak hloupoučcí, že nás ani nenapadne vytvořit si pseudonymy a píšeme naše články vlastními jmény. Navíc jsme jenom virtuální internetová organizace, která se mimo internet prakticky nevyskytuje. To jim opravdu tolik vadíme? :-)

Poznámka 7.1. 2006: Odkazy na Monitoring Anti-Antifa již dnes nejsou funkční, Národní odpor je odstranil z původní adresy.